Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Teraziler saat 02:03 Venüs-Neptün görünüm etkisinde, ev ve ailevi konularda ciddiyetle durmalısınız. Eğer mali, sağlık ve iş ile alakalı bir karar verilecekse derinlemesine gözden geçirilmedir. Kişi ideallerine uygun şekilde ilerlemekten yanadır. Güven olgusunu yüreğinin derinliklerinde hissetmek istiyor. Problem kaldıracak hali yok. Neyi arzuluyorsa, o yöndeki gelişmelerin olmasını istiyor.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarımızla güzel bir ortamda vakit geçirmemizi, ilgi uyandırmamızı sağlayıcıdır. Gözler üstümüze çevrilir.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü olumlu bir etkidir. Neyi istediğinizi ve hangi yolun sizin için tatmin edici ve doğru olacağını işaret eder.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu etkisi fazla çaba sarf etmeden  diğer insanlar üzerinde kolaylıkla hakimiyetinizi kurabilmenizde yardımcıdır. Birilerinin sizi önemsediğini, söylediklerinizi mutlaka dikkate alacaklarını düşünebilirsiniz.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorum

Terazi Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Terazi Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Terazi burcu günlük burç ve Terazi burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*