Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Teraziler saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan burcu seyir etkinliğinde, değerlerimizi koruma içgüdümüz fazlasıyla yoğun. Hayatın güzelliklerini, sosyal yaşamın insana kattığı mutluluğu, güven içinde yaşama arzumuzu yüreğimizin derinliklerinde çok daha yoğun hissedebiliriz. İlişkimizi önemseriz ancak önemsenmeyi de isteriz. Sevgimizi cömertçe karşınızdaki kişiye  ifade edebiliriz ancak takdir edilmeyi de bekleriz. Duygularımız zenginleşir, etrafımızdaki dünya ile temasımız artar. Gündelik sorunların altından kolaylıkla kalkabilirsiniz. Kendinizi ifade gücünüzdeki pozitiflik diğer insanların da sizinle beraberken huzur ve neşe bulmasını sağlayabilir.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, ailemiz, finansal işlerimiz, psikolojik ve bedensel sağlığımızla ilgili konularda verimli, olumlu kararlar almamızı sağlayıcıdır. Çünkü bilinçli düşünmemizde etkilidir. Sorunlarımızın ardında yatan nedenleri daha iyi algılarız. Böylece ileride neyin sıkıntı yaratabileceğini neyin gerçekten faydalı olacağını görerek, yeni bir yol belirleriz.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, toplumsal olaylara karşı duyarlılığımızı yükseltir. Bizimle aynı düşünmeyen veya üzerimizde baskı kurarak yönlendirmeye çalışan kişilere baş kaldırırız. Sosyal ilişkilerimizde bireyliğimizi öne süreriz. Aşk ve yaşamın güzelliklerinin keyfine varmaktan hoşlanırız. Dışa karşı mesafe koyabilir, kendi zevklerimize ağırlık verebiliriz.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Terazi Burcu Günlük Yorum

Terazi Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Terazi Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Terazi burcu günlük burç ve Terazi burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*