Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Teraziler, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz-iş hayatımız, ailevi konularda hassasız. Fakat güçsüz değiliz. Jüpiter sizleri destekliyor. Kendinize güveniniz. Geçmişe değil bugüne bakınız. Siz isterseniz her konuda başarılı olursunuz.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde yaşama arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize, üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, doğru bilgiye ulaşmanın, iyi analiz etmenin, zihninizi gereksiz ve yorucu düşüncelerden arındırmanın önemini vurguluyor. Siz sağlıklı ve verimli olana yönelmelisiniz. Bir şeyleri sürekli kurcalayarak, endişeler duyarak yaşamak sizi yorar. Etrafınızdaki insanların ne dediği, ne yaptığı veya ne yolda gittiğini dert etmeyiniz. Sizin moral duygunuz, hayatınız her şeyden daha kıymetlidir.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, aile hayatınız, eviniz ve mesleki konularda yenilikçi düşünürsünüz. Ancak iç dünyanızda sizi üzen, rahatsız eden ve içinize attığınız meseleler vardır. Bunlar sizi tedirgin eder.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünümü, söylediklerinizle uyguladıklarınız arasındaki çelişkiyi işaret ediyor. Özellikle mesleki konularda doğru bir karar vermek için, bizzat işin mutfağında olmanız gerekiyor.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Terazi Burcu Günlük Yorum

Terazi Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Terazi Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Terazi burcu günlük burç ve Terazi burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*