Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili Teraziler saat 03:57 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde, partnerinizin  ilgi ve sevgisiyle sizi sarmalaması ve onun için ne kadar değerli olduğunuzu hissettirmesi lazımdır. Ancak o zaman kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Günlük enerjiler bazılarınızın aşk konusunda değişkenlikler göstermesine, geriye çekilmesine neden olabilir. Bunun nedeni, partnerinizin tepkisini görebilmek içindir.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığı, bugünü ihmal etmeden ama geçmişi de unutmadan, gelecekle ilgili hedeflerinizi ve tüm ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Biz insanlara ne veriyoruz, insanlar bize nasıl yaklaşıyor? Bunları ele alacağız.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğüm görünümü, mevcut işimizin geleceği üzerinde düşünmeyi sağlar. Tabii ki gelişim, büyümeden yana olmalıyız. Buna göre karar vermeliyiz.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü, çıkarlarınızı düşünme ve korumada hassas olduğunuzu, ideallerinize uygun şekilde uzun vadeli düşünmenin de önemini vurguluyor.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorum

Terazi Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Terazi Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, Terazi burcu günlük burç ve Terazi burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*