Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

Sevgili Teraziler  Saat 02:35 Ay-Jüpiter görünümü, düşüncelerinizi başkalarıyla uyumlu, nazik, uzlaşıya açık şekilde paylaşmanızı sağlar. Aldığınız haberler ilerisi adına umutlandırır. Bir şeyler yerli yerine oturuyor hissi yaratır.
Saat 05:34 Ay-Satürn karşıtlığı, çevremizde bulunan kişiler, yakınlarımız, dış dünya ile olan her türlü girişim, kısa-uzun seyirli geziler, eğitim, iş gibi konularda karşımıza çıkabilecek zorlukları işaret ediyor. Bizi anlamakta, biz de birilerini anlamakta zorlanabiliriz. Mecburen sorumluluk yüklenebiliriz. Bütün bunlar doğaldır. Sabırlı olmamız gerekiyor.
Saat 13:58-17 Kasım saat 03:57 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Güvenliğimizi ön planda tutacak şekilde düşünmekte yarar var. Eğer işiniz iletişim, yolculuk, haberleşmeye dayalı ise, dikkat dağınıklı nedeniyle yanlışlıklar yapabiliriz. Onun için tedbirli olmamızda yarar var. Boşluk etkisi altında, dediğimiz saatte bir yere varmak güç olabilir. Araba kullanırken mutlaka trafik kurallarına uymamız gerekir.
Günün gelişmeleri yüzünüzü gülümsetici, gönlünüzü ferahlatıcı olsun. Sevgiler her dem sizlerle beraber olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Yorum

Terazi Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Kasım 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde Terazi Burcu 16 Kasım 2016 Çarşamba, Terazi burcu günlük burç ve Terazi burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*