2014 Terazi Burcu Yıllık Burç Yorumu

2014 Terazi Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Terazi Burcu ve yükselen Burcu Terazi Burcu olanlar,  2014 Terazi Burcu yıllık burç yorumumuz şu şekilde;  Jüpiter gezegeni bu yıl sizin iyimser, geleneksel, düşünceli ve saygılı etkiler altında olmanızı sağlayacak yada devam ettirecek enerjisiyle etkilemeye devam edecek. Kuvvetli bir sezgi gücünüz olabilir. Herşeyi anlayacak ve kavrayabilecek zihin olgunluğuna erişeceksiniz. Akrabalarınız, komşularınız ve kardeşleriniz tarafından daha fazla sevilmeye başlanacaksınız. Huzursuz bir zihin enerjisi olduğu halde bu durum çalıştığınız alanlarda size başarılar getirebilir. Bu enerjileri boşyere harcamamanızı öneriyorum. Bu süreçte zihniniz detaylardan uzaklaşabilir. Bu konuda da dikkatli olmanızı öneriyorum.

Jüpiter bu süreç içinde size fikir zenginliği ve bilginlik özellikleri katabilir. Konuşma tarzınız kudretli ve inandırıcıdır. Çok güçlü bir kültürel kavrayışınız vardır. Konuşmayı çok sever ve bunu da inandırıcı tarzda yaparsınız. Büyük sözler ve esprili konuşmalarınız dikkat çekicidir. Çok hızlı konuşur ve çok kolay öğrenirsiniz. Zeki, bilgili ve eğlendirici tavırlarınız oluşur. Öğrendiklerinizi başka kişilere de öğretmeyi seversiniz. Bu süreçte tembellik meyliniz oluşabilir, kendinizi hep haklı ve üstün görmek isteyebilirsiniz. İyi bilmediğiniz konularda blöfler yapabilirsiniz. Kısa yolculuklar açısından da çok yoğun bir dönem geçirirsiniz. Bu yolculukları, detayları gözden kaçırmadan hertürlü tedbiri alarak gerçekleştirmenizde fayda vardır. 2014Terazi Burcu yıllık burç yorumumuzun sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz…

terazi burcu haftalık

Bir önceki yazımız olan Ocak 2014 Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde terazi burcu, terazi burcu aylık ve terazi burcu aylık aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*