09 Eylül 2013 Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

09 Eylül 2013 Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Terazi Burcu ve yükselen burcu Terazi Burcu olanlar, 09 Eylül 2013 Terazi burcu haftalık burç yorumumuz şu şekilde; Terazi burcu özelliklerine sahip olan sizler bu hafta kariyer ve iş konusunda aktif anlamda gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Herkesin gözü üstünüzde ve karşınıza pek çok fırsat çıkmakta. Bazı zamanlarda patronunuz ya da yönetici konumundaki kişilerle anlaşmakta sıkıntılar yaşasanız da, Gerçekleştirmeniz gereken işleri her ne olursa olsun en iyi şekilde tamamlama isteğiniz ve sorumluluk bilincinizen dolayı çalışmalarınız olumlu sonuç verecektir.

Pazartesi günü, başlangıçlardan ve bazıkonuları netleştirmekten kaçınmalısınız. Daha çok yarım kalan işleri düzenlemek üzerine çalışmalar sergileyebilirsiniz.

Salı günü terazi burcu kadını için, yeniay enerjisinden dolayı sosyal ortamlarda bulunma, yeni insanlarla tanışma, yeni çevrelere katılma, yeni projeler içerisine dahil olma gibi durumlarda bulunma ihtimallerine sahip olan bir gün olabilir. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulamak için uygun zamandasınız.

Çarşamba günü terazi burcu erkeği için, organizasyonlar, davetler ve yapılacak işler gündemde olacaktır.

Perşembe günü Merkür’ün etkisinden dolayı, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızda değişimler gözlenebilir.  09 Eylül 2013  Terazi Burcu haftalık burç yorumumuzun sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz…

terazi burcu haftalık

Bir önceki yazımız olan 09 Eylül 2013 Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde terazi burcu, terazi burcu 09 Eylül 2013 ve terazi burcu günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*